REZERVUJTE NA NAŠICH STRÁNKÁCH A UŠETŘETE 10% S PROMO KODEM WELCOME

Vítejte v hotelu Amigo City Centre Hotel ****

Vážení hosté,

vítejte v hotelu Amigo City Centre Hotel ****, luxusním neorenesančním rodinném hotelu v samém středu historické části Prahy. Naše výhodná poloha situuje naše hosty do příjemné pěší vzdálenosti od Václavského náměstí a Národního muzea. 

Ostatní architektonické skvosty Prahy, jako jsou Karlův most, Staroměstské náměstí, židovská čtvrť či unikátní Pražský hrad, jsou také snadno dostupné buď hotelovým taxi, spolehlivou městskou dopravou nebo pěšky.

Více informacíO Praze

Luxusní ubytování v centru Prahy

K dispozici je zde 46 klimatizovaných jednolůžkových pokojů, dvoulůžkových pokojů s manželskou postelí, dvoulůžkových pokojů s oddělenými postelemi, Junior Suites a rodinných apartmánů s bezplatným WiFi připojením na internet.

VŠECHNY POKOJE
Standardní jednolůžkové pokojeVšechny jednolůžkové pokoje jsou velmi prostorné, ale liší se architektonickým řešením v závislosti na původním historickém uspořádání budovy.
Standardní dvoulůžkové pokojeVšechny dvoulůžkové pokoje jsou velmi prostorné, ale liší se architektonickým řešením v závislosti na původním historickém uspořádání budovy.
Standardní dvoulůžkové pokoje s přistýlkouVšechny dvoulůžkové pokoje s přistýlkou jsou velmi prostorné, ale liší se architektonickým řešením v závislosti na původním historickém uspořádání budovy.
Junior SuitesVšechny Junior Suites jsou velmi prostorné, ale liší se architektonickým řešením v závislosti na původním historickém uspořádání budovy.
Rodinné apartmányVšechny rodinné apartmány jsou velmi prostorné, ale liší se architektonickým řešením v závislosti na původním historickém uspořádání budovy.

Speciální nabídky

Váš pobyt bude nezapomenutelný. Vyberte si z naší nabídky exkluzivních slev a výhod. 

VŠECHNY NABÍDKY
REZERVUJTE ZDE A UŠETŘETE 10%

Rezervujte zde a ušetřete 10% s promo kódem WELCOME.

RODINNÉ APARTMÁNY OD 25 EUR!

Ubytujte se v jednom z našich prostorných rodinných apartmánů za úžasné ceny začínajících na 25 EUR na osobu a noc, včetně snídaně, internetu a dalších služeb… 


Nezapomeňte zadat promo kód WELCOME pro 10% slevu.

ZAPLAŤTE NYNÍ A UŠETŘETE DALŠÍCH 10%!

Chcete ušetřit ještě víc? Rezervujte naše ceny s nevratnou předplatnou a ušetřete dalších 10%. 


Nezapomeňte zadat promo kód WELCOME, abyste ušetřili celkově 20%!

ZŮSTAŇTE 7 NOCÍ A UŠETŘETE AŽ 25%!

Rezervujte 7 nocí nebo vice a ušetřete až 25% z ceny ubytování!

BOHATÁ BUFETOVÁ SNÍDANĚ


Skvělý den začíná bohatou snídaní, kterou mají všichni naši hosté zahrnutou v ceně ubytování.  Užijte si naši bufetovou snídani, která je pro Vás připravena denně od 7:00 do 10:30 hodin.


Více


Při přímé rezervaci přes náš oficiální web možno platit kartou Edenred.