REZERVUJTE NA NAŠICH STRÁNKÁCH A UŠETŘETE 10% S PROMO KODEM WELCOME

Neorenesanční Amigo City Centre Hotel **** byl zrekonstruován v roce 2017 a jsou v něm zachovány všechny původní architektonické prvky. Má bezbariérový přístup a k dispozici je zde 46 klimatizovaných jednolůžkových pokojů, dvoulůžkových pokojů s manželskou postelí, dvoulůžkových pokojů s oddělenými postelemi, Junior Suites a rodinných apartmánů s bezplatným WiFi připojením na internet.

Standardní jednolůžkové pokoje

Všechny jednolůžkové pokoje hotelu Amigo City Centre Hotel **** jsou velmi prostorné, ale liší se architektonickým řešením v závislosti na původním historickém uspořádání budovy. Naše centrální poloha nabízí buď výhled na klidné nádvoří s venkovní terasou, nebo výhled do ulice s mnoha historickými budovami staré Prahy.

Standardní dvoulůžkové pokoje

Všechny dvoulůžkové pokoje s manželskou postelí hotelu Amigo City Centre Hotel **** jsou velmi prostorné, ale liší se architektonickým řešením v závislosti na původním historickém uspořádání budovy. Naše centrální poloha nabízí buď výhled na klidné nádvoří s venkovní terasou, nebo výhled do ulice s mnoha historickými budovami staré Prahy. 

Standardní dvoulůžkové pokoje s přistýlkou

Všechny dvoulůžkové pokoje s přistýlkou hotelu Amigo City Centre **** jsou velmi prostorné, ale liší se architektonickým řešením v závislosti na původním historickém uspořádání budovy. Naše centrální poloha nabízí buď výhled na klidné nádvoří s venkovní terasou, nebo výhled do ulice s mnoha historickými budovami staré Prahy. 

Junior Suites

Všechny Junior Suites hotelu Amigo City Centre Hotel **** jsou velmi prostorné, ale liší se architektonickým řešením v závislosti na původním historickém uspořádání budovy. Junior Suites jsou vhodné pro rodiny nebo skupiny přátel, kteří by rádi sdíleli dvoupokojový apartmán (1 manželská postel, 1 jednolůžková postel, 1 přistýlka) s jednou prostornou společnou koupelnou.

Rodinné apartmány

Rodinné apartmány jsou vhodné pro rodiny nebo skupiny přátel, kteří by rádi sdíleli dvoupokojový apartmán (1 manželská postel, 1 jednolůžková postel, 1 přistýlka) s jednou prostornou společnou koupelnou. 

Apartmány mají dvě oddělené ložnice a některé z nich navíc také pracovní/obývací pokoj, díky čemuž budete mít během Vašeho pobytu v Praze dostatek prostoru a soukromí.