REZERVUJTE NA NAŠICH STRÁNKÁCH A UŠETŘETE 10% S PROMO KODEM WELCOME

Vybavení a služby poskytované v hotelu Amigo City Centre Hotel **** v Praze:

Concierge

Pomůžeme Vám naplánovat ideální dovolenou v Praze i jejím okolí.


Rádi se o Vás postaráme během celého pobytu. V případě zájmu Vám pomůžeme vybrat ty správné aktivity dle vašich přání. Každému hostovi věnujeme zvláštní péči a naše doporučení individuálně přizpůsobujeme, abychom Vám zajistili co nejlepší zážitek z pobytu v Praze.

Praha není jen o návštěvě ikonických míst jako Karlův most, Pražský hrad, Staroměstské náměstí, Malá Strana, Petřínská rozhledna nebo Václavské náměstí. Doporučíme Vám z bohaté nabídky koncertů, divadelních a operních představení, muzeí, výstav a dalších kulturních akcí.

Máte rádi skvělé jídlo? Pak Vám doporučíme místní české i mezinárodní restaurace, nejen v okolí našeho hotelu, ale i v jiných částech Prahy.

Vaše spokojenost a pohodlí jsou pro nás prioritou a uděláme vše proto, abychom vám zajistili nezapomenutelný pobyt v Praze.

Taxi

Transfer za exkluzivní ceny

Objednejte si transfer z letiště, nádraží nebo jiného místa s naší partnerskou taxi společností za exkluzivní cenu a cestujte bezpečně a pohodlně.

Naši česky i anglicky hovořící řidiči Vás budou očekávat na domluveném místě s cedulkou s Vaším jménem.

Doporučujeme rezervaci s dostatečným předstihem.

Kontakt:
+420 226 538 911
reception@amigo-hotel.cz

CENÍK TAXI

Parkování

Hlídané parkování přímo před hotelem Amigo City Centre Hotel **** v Praze.

Pokud přijíždíte do Prahy autem, jistě nechcete hledat hned po příjezdu parkovací místo. Praha je známá pro nedostatek parkovacích míst a ta, která jsou k dispozici, se většinou navíc nachází v oblastech vyhrazených pro rezidenty. Nenechávejte hledání parkování na poslední chvíli a zarezervujte si před příjezdem jedno z našich hlídaných parkovacích míst přímo před hotelem. 

Amigo City Centre Hotel **** disponuje šesti parkovacími místy, která jsou k dispozici za 550 Kč za noc.

Bezbariérový přístup do hotelu Amigo City Centre ****

Do hotelu Amigo City Centre **** je umožněn bezbariérový přístup zvláštním vchodem. Uveďte prosím Váš požadavek k využití tohoto přístupu zároveň s Vaší rezervací tak, abychom mohli odpovídajícím způsobem zajistit Váš pobyt v našich bezbariérově upravených pokojích. Při příjezdu se prosím obraťte na recepci, budeme Vám k dispozici po celou dobu Vašeho pobytu.