REZERVUJTE NA NAŠICH STRÁNKÁCH A UŠETŘETE 10% S PROMO KODEM WELCOME

Vítejte v hotelu Amigo City Centre Hotel ****

Vážení hosté,

vítejte v hotelu Amigo City Centre Hotel ****, luxusním neorenesančním rodinném hotelu v samém středu historické části Prahy. Naše výhodná poloha situuje naše hosty do příjemné pěší vzdálenosti od Václavského náměstí a Národního muzea. Ostatní architektonické skvosty Prahy, jako jsou Karlův most, Staroměstské náměstí, židovská čtvrť či unikátní Pražský hrad, jsou také snadno dostupné buď spolehlivou městskou dopravou nebo pěšky.

Amigo City Centre Hotel **** nabízí 46 plně klimatizovaných dvoulůžkových pokojů, apartmánů a rodinných suite, které jsou vybaveny bezplatným vysokorychlostním WiFi připojením k internetu. Všechny naše pokoje jsou stylově zařízeny a vybaveny minibarem, kávovým setem a bezpečnostní schránkou.

Naši hosté se mohou občerstvit v lobby baru nebo na naší působivé venkovní zahradě.


Amigo City Centre Hotel **** je bezbariérově přístupný a nabízí hlídaná parkovací místa v centru Prahy pro ty z Vás, kdo přijíždíte autem.


Upřímně věříme, že se u nás díky naší pohostinnosti a přátelské atmosféře budete cítit jako doma, a Váš pobyt v hotelu Amigo City Centre **** v Praze bude nezapomenutelný a jedinečný.

Praha – historická perla Evropy

Praha je historickou perlou Evropy a bezpochyby patří mezi nejkrásnější a nejnavštěvovanější města světa. Její majestátná a tajemná atmosféra je tvořena množstvím historických památek postavených v románském, barokním, gotickém či renesančním stylu. Charakteristickými rysy městské architektury jsou věže, kostelní špičky a kopule, paláce a měšťanské domy, zelené zahrady, parky a ostrůvky, odrážející se v řece Vltavě, která protéká středem města. Od roku 1992 je historické centrum města zapsáno na Seznam světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. 

"Stověžatá" Praha je městem plným historie, kultury, hudby a romantiky, kde můžete zažít a vychutnat si jedinečnou atmosféru dob minulých se všemi jejími krásami. Architektonickými skvosty a nejoblíbenějšími památkami Prahy jsou dominantní Pražský hrad s katedrálou svatého Víta, Karlův most, Staroměstské náměstí s orlojem, Václavské náměstí, bývalé „pražské ghetto“ Josefov, Petřínská rozhledna, Vyšehrad a mnoho dalších. Dnešní Praha je však zároveň moderním městem plným života. Jako hlavní město České republiky je také politickým, hospodářským a kulturním centrem země a významným evropským městem, jež láká návštěvníky nejen množstvím architektonických skvostů. Je to místo, kde se koná řada kulturních, společenských a politických události mezinárodního významu a stejně tak je populárním cílem veletrhů a obchodních kongresů.