Welcome to Alqush Downtown hotel****
ZÁRUKA NEJLEPŠÍ CENY
ROMANTICKÁ NABÍDKA
Romantický pobyt v krásné Praze.
so book
SVATEBNÍ CESTA
Svatební cesta plná překvapení a naší pozornosti!
so book
DÁRKOVÉ POUKAZY
DÁRKOVÉ POUKAZY
Překvapte Vaše přátele a rodinu!
so book
DLOUHODOBÉ UBYTOVÁNÍ
Zůstaňte déle, získejte slevu 5%!
so book
REZERVACE S PŘEDSTIHEM
Plánujte s předstihem, získejte slevu 10%!
so book
OBCHODNÍ JEDNÁNÍ
OBCHODNÍ JEDNÁNÍ
Při pronájmu prostorů - 10% sleva na ubytování!
so book
Rozbalit
Sbalit
Úvod

O nás

 

Vážení hosté,

Vážení přátelé,

 

Děkujeme Vám, že jste si vybrali hotely Amigo City Centre Hotel **** a Alqush Downtown Hotel ****.

Rádi bychom Vás touto cestou uvítali a představili Vám společnost Diana Company, s. r. o., "Svět oříšků", která je od roku 2011 vlastníkem a provozovatelem hotelů Amigo City Centre **** a Alqush Downtown ****.

Tento rodinný podnik založil v roce 1993 JUDr. Jamil Shaya, CS.c., a pojmenoval jej po své dceři. Za tímto jemným dívčím jménem se nyní skrývá velmi silná a stabilní společnost, která působí v oblasti mezinárodního obchodu a patří mezi přední české dovozce a distributory specifického sortimentu sušeného ovoce, ořechů a produktů v polevách.

Již od počátku naší existence jsme byli přímými dovozci ze zemí původu, převážně přímo od výrobců. Díky přímým vztahům s našimi zahraničními dodavateli jsme postupně získali výhradní zastoupení těch nejprestižnějších z nich, což má velmi pozitivní vliv na prvotřídní kvalitu námi dovážených produktů, a tím samozřejmě i na spokojenost našich velkoobchodních i maloobchodních zákazníků.

V roce 2006 se společnost Diana Company, s. r. o., zaměřila též na trh s nemovitostmi a spojila své dosavadní aktivity v oblasti zahraničního obchodu s atraktivním odvětvím cestovního ruchu. Počátkem roku 2007 byl úspěšně dokončen projekt Amigo City Centre Hotel****. Kompletní a zároveň velmi precizní a citlivou rekonstrukci tohoto neorenesančního hotelu následoval v roce 2008 další projekt s názvem Alqush Downtown Hotel ****, tentokráte rekonstrukcí secesní budovy z roku 1895 s interiéry renovovanými ve stylu Ludvíka XVI. Pojmenování Alqush pak hotel získal podle rodiště pana JUDr. Jamila Shayay, CS.c., zakladatele a současného majitele obou hotelů. Obě budovy se nachází v chráněné památkové zóně Prahy 2, jsou v nich zachovány všechny původní architektonické prvky a splňují veškeré požadavky Národního památkového ústavu.

Společnost Diana Company, s. r. o., jenž je od roku 2011 provozovatelem obou hotelů, se bude vždy maximálně snažit, abyste se u nás cítili co nejpohodlněji. Budeme usilovat o to, abychom Vám v našich hotelích provozovaných rodinnou společností poskytli více než čtyřhvězdičkový standard a aby se Váš pobyt u nás stal nezapomenutelným a jedinečným zážitkem. Vaše spokojenost, do níž směřujeme veškeré naše úsilí, zůstává naším hlavním cílem i do budoucna, stejně jako naše motto: "Mít klienty je dobré, mít hodně klientů je lepší, ale nejlepší je mít hodně spokojených klientů ".

Za hotely Amigo City Centre Hotel **** a Alqush Downtown Hotel **** Vám přejeme velmi příjemný pobyt V Praze.

Naším největším potěšením bude, pokud se k nám budete rádi vracet.

alt

Jménem vedení Diana Company, s. r. o., rodinné společnosti, 

JUDr. Jamil Shaya, CS.c.