Hospitality
ZÁRUKA NEJLEPŠÍ CENY
ROMANTICKÁ NABÍDKA
Romantický pobyt v krásné Praze.
so book
SVATEBNÍ CESTA
Svatební cesta plná překvapení a naší pozornosti!
so book
DÁRKOVÉ POUKAZY
DÁRKOVÉ POUKAZY
Překvapte Vaše přátele a rodinu!
so book
DLOUHODOBÉ UBYTOVÁNÍ
Zůstaňte déle, získejte slevu 5%!
so book
REZERVACE S PŘEDSTIHEM
Plánujte s předstihem, získejte slevu 10%!
so book
OBCHODNÍ JEDNÁNÍ
OBCHODNÍ JEDNÁNÍ
Při pronájmu prostorů - 10% sleva na ubytování!
so book
Rozbalit
Sbalit
Restaurace a Lobby bar

Pohostinství

V hotelu Amigo City Centre **** se vždy snažíme, aby byl Váš pobyt v Praze co nejpohodlnější a bezstarostný. Pokud máte jakákoliv přání nebo požadavky, kontaktujte prosím naši recepci. Pokusíme se Vám maximálně vyjít vstříc.

Spokojenost hostů byla vždy naší prioritou, obzvláště pokud jde o pohostinství a stravování v hotelu Amigo City Centre Hotel ****.

V hotelu Amigo City Centre Hotel **** je k dispozici několik možností kvalitního stravování:

 

Hotelová restaurace Amigo

Hlavní hotelová restaurace Amigo se nachází ve sklepních prostorách hotelu Amigo City Centre ****. Nabízí moderní à la carte menu s nádechem novodobé evropské kuchyně připravené stylovým způsobem. Rádi Vás uvítáme každý den od 17:00 do 23:00 hodin. Velký výběr místních i zahraničních vín vám zajistí okouzlující kulinářský zážitek v hotelové restauraci Amigo nebo jeho úžasné zahradě!

Snídaně je podávána formou buffet taktéž v hotelové restauraci Amigo, a to denně od 7:00 do 10:00 hodin. K vaší spokojenosti nabízí širokou škálu teplých a studených pokrmů, ovoce, cereálií, čerstvého pečiva, nápojů a kvalitní kávy.

 

Lobby bar

Usaďte se a vychutnejte si občerstvení, pokrmy nebo jeden z našich koktejlů v lobby baru v přízemí hotelu Amigo City Centre Hotel ****. Lobby bar je pro Vás otevřen denně od 17:00 do 23:00 hodin.