Welcome to Alqush Downtown hotel****
ZÁRUKA NEJLEPŠÍ CENY

Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, null given in /www/doc/www.amigo-hotel.cz/www/inc/banners.php on line 2
ROMANTICKÁ NABÍDKA
Romantický pobyt v krásné Praze.
so book
SVATEBNÍ CESTA
Svatební cesta plná překvapení a naší pozornosti!
so book
DÁRKOVÉ POUKAZY
DÁRKOVÉ POUKAZY
Překvapte Vaše přátele a rodinu!
so book
DLOUHODOBÉ UBYTOVÁNÍ
Zůstaňte déle, získejte slevu 5%!
so book
REZERVACE S PŘEDSTIHEM
Plánujte s předstihem, získejte slevu 10%!
so book
OBCHODNÍ JEDNÁNÍ
OBCHODNÍ JEDNÁNÍ
Při pronájmu prostorů - 10% sleva na ubytování!
so book
Rozbalit
Sbalit
Úvod

Vítejte v hotelu Amigo City Centre Hotel ****

 

Vážení hosté,

vítejte v hotelu Amigo City Centre Hotel ****, luxusním neorenesančním rodinném hotelu v samém středu historické části Prahy. Naše výhodná poloha situuje naše hosty do příjemné pěší vzdálenosti od Václavského náměstí a Národního muzea. Ostatní architektonické skvosty Prahy, jako jsou Karlův most, Staroměstské náměstí, židovská čtvrť či unikátní Pražský hrad, jsou také snadno dostupné buď hotelovou limuzínou, spolehlivou městskou dopravou nebo pěšky.

Amigo City Centre Hotel **** nabízí 44 plně klimatizovaných dvoulůžkových pokojů, apartmánů a rodinných suite, které jsou vybaveny bezplatným vysokorychlostním WiFi připojením k internetu. Všechny naše pokoje jsou stylově zařízeny a vybaveny minibarem, kávovým setem a bezpečnostní schránkou.

Naši hosté se mohou občerstvit v hotelové restauraci Amigo, lobby baru, působivé venkovní zahradě nebo dokonce v konferenčním sále během obchodních jednání.

Amigo City Centre Hotel **** je bezbariérově přístupný a nabízí hlídaná parkovací místa v centru Prahy pro ty z Vás, kdo přijíždíte autem.

Upřímně věříme, že se u nás díky naší pohostinnosti a přátelské atmosféře budete cítit jako doma, a Váš pobyt v hotelu Amigo City Centre **** v Praze bude nezapomenutelný a jedinečný.